Сегодня в смт Білики 28.03.2024

Вилучення Мораеса і гол Додо: "Шахтар" перед Лігою чемпіонів втратив очки в УПЛ

Донецький "Шахтар" втратив очки в матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги з "Олександрією". Зустріч проходила в Києві на НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 1:1.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

"Гірники" традиційно з початком гри забрали м'яч собі, але форсувати події вони не поспішали. На 19-й хвилині відкрити рахунок міг Тете, але його удару не вистачило трохи точності.

На 31-й хвилині зустрічі в центрі уваги опинився форвард господарів Жуніор Мораес. Він втратив м'яч у центрі поля, після чого врізався в Євгена Банаду. Після перегляду відеоповтору інциденту гравцеві "Шахтаря" була пред'явлена червона картка.

До кінця тайму команди обмінялися напівмоментами: у гостей Валерій Лучкевич з вигідної позиції пробив вище воріт, а у "гірників" удар Тараса Степаненка потягнув голкіпер "Олександрії" Олег Білик.

Відразу ж після перерви "Шахтар" вийшов вперед. Додо ударом головою відкрив рахунок після навісу Алана Патріка. Однак всього через шість хвилин "Олександрія" відігралася - результативним ударом відзначився Банада.

Вирвати перемогу в подальшому могли як господарі, так і гості. У "Шахтаря" свої моменти не використав Фернандо. У "Олександрії" близькі до голу були Максим Третьяков, який потрапив у поперечину, і той же Банада.

Тим не менше, гра так і завершилася з рахунком 1:1.

"Шахтар" (20 очок) займає 2-ге місце в турнірній таблиці УПЛ. "Гірники" відстають від лідируючого "Динамо" на 3 очки. "Олександрія" (14 очок) знаходиться на 6-й позиції.