Сегодня в смт Білики 26.04.2024

Шахтар не зміг обіграти Олександрію і знову відстав від Динамо

Донецький Шахтар у десятому турі української Прем'єр-ліги в домашньому матчі на стадіоні НСК Олімпійський не зміг обіграти Олександрію, закінчивши поєдинок з рахунком 1:1. Команди спокійно розпочали поєдинок і кілька разів обмінювалися небезпечними моментами, однак в першому таймі до забитих м'ячів справа не дійшла. Проте, на 31-й хвилині "гірники" залишилися в меншості після того, як нападаючий Жуніор Мораес пішов у відбір в центрі поля і послизнувшись, ногою влетів в ногу Євгену Банаді. Головний арбітр матчу Катерина Монзуль спочатку показала жовту картку, але після перегляду VAR видалила форварда збірної України. На самому початку другого тайму команда Луїша Каштру змогла вийти вперед, після того як Алпа Патрік подав на дальню штангу, де Додо здорово зіграв на випередженні і головою переправив м'яч у ворота. Радість "гірників" була недовгою, оскільки же через шість хвилин рахунок знову став рівним - Кирил Ковалець увійшов в штрафну і віддав передачу в центр, де ворота розстріляв Банада. Незважаючи на меншість, небезпека біля воріт Олександрії не зникала, але більше забити не вдалося, як господарям, так і гостям. Після десяти турів Шахтар набрав 20 очок і продовжує займати друге місце в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від київського Динамо на три бали. У Олександрії 14 очок і шоста позиція. Шахтар - Олександрія 1:1 Голи: Додо, 47 - Банада, 53 Шахтар: П’ятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано (Майкон, 69) - Степаненко, Маркос Антоніо (Дентіньо, 43) - Тітці, Алан Патрік (Фернандо, 69), Соломон - Мораес. Олександрія: Білик - Пашаєв, Мельник, Бабогло, Вантух - Ковалець (Грицук, 90), Банада, Гречишкін - Лучкевич, Сітало (Устименко, 73), Третьяков (Шастал, 81). Попередження: Сіпріано, Матвієнко - Третьяков, Ковалець. Вилучення: Мораес, 31. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet